Image

 

Image

ul.Grażyńskiego 71,
43-300 Bielsko Biała

REGON: 072853666

NIP: 5471972544

KRS: 0000155929

Biuro handlowe - Gliwice

 

Image

ul. Nasyp 6 – I Piętro
44-100 Gliwice

Biuro handlowe - Łódź

 

Image

Biurowiec “Urbanica”
ul. Wróblewskiego 18 – Lokal 504
93-578 Łódź

CENTRALA – Bielsko-Biała

Dyrektor Generalny

Krzysztof Langer

tel: 884 791 394

langer@incobex-elplast.com.pl

Kierownik ds. sprzedaży obudów metalowych i akcesorii

Mateusz Modrzewski

tel: 502 172 888

modrzewski@incobex-elplast.com.pl

Kierownik Działu Produkcji obudów metalowych

Bogusław Tokarczyk

tel: 696 853 985

tokarczyk@incobex-elplast.com.pl

Oferty - Obudowy Metalowe

Wojciech Rozumek

tel: 881 578 237

oferty@incobex-elplast.com.pl

Kierownik Działu Produkcji rozdzielnic nN

Andrzej Bednarz

tel: 602 134 571

bednarz@incobex-elplast.com.pl

Kierownik rynku energetycznego

Leszek Olejak

tel: 507 415 330

olejak@incobex-elplast.com.pl

Kierownik Działu  - Wtryskownia – Narzędziownia

Piotr Wójcik

tel: 696 851 496

wojcik@incobex-elplast.com.pl

Kierownik Działu Kontroli Jakości

Dariusz Maleszka

maleszka@incobex-elplast.com.pl

Kierownik Magazynu

Dawid Banaszak

tel: 696 853 714

magazyn@incobex-elplast.com.pl

Księgowość

Monika Kowalczyk

tel: 512 530 470

kowalczyk@incobex-elplast.com.pl

Zaopatrzenie

Yuliia Lyvynenko

tel: 733 482 040

zaopatrzenie@incobex-elplast.com.pl

BIURO HANDLOWE – Gliwice

Dyrektor Handlowy

Grzegorz Kalinowski

tel: 606 933 228

kalinowski@incobex-elplast.com.pl

Kierownik Działu Ofert

Adam Henn

tel: 664 487 110

henn@incobex-elplast.com.pl

Kierownik Działu Produkcji Rozdzielnic nN – Gliwice

Łukasz Zelek

tel: 602 613 897

zelek@incobex-elplast.com.pl

BIURO HANDLOWE – Łódź

Kierownik Regionu

Arkadiusz Adamski

tel: 572 351 985

adamski@incobex-elplast.com.pl

Wsparcie techniczne – Oferty

Katarzyna Kolanek

tel: 511 105 971

kolanek@incobex-elplast.com.pl

Wsparcie techniczne – Oferty

Jakub Darul

tel: 512 091 709

darul@incobex-elplast.com.pl

INŻYNIEROWIE Sprzedaży

Lubuskie, Wielkopolskie, Zachodniopomorskie

Aleksander Robaszek

tel: 533 508 087

robaszek@incobex-elplast.com.pl

Lubelskie, Świętokrzyskie, Podkarpackie

Artur Sokołowski

tel: 512 292 467

sokolowski@incobex-elplast.com.pl

Pomorskie, Kujawsko-Pomorskie, Warmińsko-Mazurskie

Łukasz Bonca

tel: 519 372 022

bonca@incobex-elplast.com.pl

Lubuskie, Wielkopolskie, Zachodniopomorskie, Dolnośląskie

Dominik Bekier

tel: 518 306 655

bekier@incobex-elplast.com.pl

DZIAŁ EKSPORTU

Menadżer ds. Eksportu

Swietłana Pawłowicz-Duch

tel: 504 913 314

swietlana@incobex-elplast.com.pl