Image

 

Image

ul.Grażyńskiego 71,
43-300 Bielsko Biała

REGON: 072853666

NIP: 5471972544

KRS: 0000155929

Biuro handlowe - Gliwice

 

Image

ul. Nasyp 6 – I Piętro
44-100 Gliwice

Biuro handlowe - Łódź

 

Image

Biurowiec “Urbanica”
ul. Wróblewskiego 18 – Lokal 504
93-578 Łódź

CENTRALA – Bielsko-Biała

Dyrektor Generalny

Krzysztof Langer

884 791 394

langer@incobex-elplast.com.pl

Kierownik ds. sprzedaży obudów metalowych i akcesorii

Mateusz Modrzewski

502 172 888

modrzewski@incobex-elplast.com.pl

Kierownik Działu Produkcji obudów metalowych

Bogusław Tokarczyk

696 853 985

tokarczyk@incobex-elplast.com.pl

Oferty - Obudowy Metalowe

Joanna Bartkowiak - Specjalista ds. ofertowania obudów metalowych

+48 881 578 237

oferty@incobex-elplast.com.pl

Kierownik Działu Produkcji rozdzielnic nN

Andrzej Bednarz

602 134 571

bednarz@incobex-elplast.com.pl

Kierownik rynku energetycznego

Leszek Olejak

507 415 330

olejak@incobex-elplast.com.pl

Kierownik Działu  - Wtryskownia – Narzędziownia

Piotr Wójcik

696 851 496

wojcik@incobex-elplast.com.pl

Kierownik Działu Kontroli Jakości

Dariusz Maleszka

maleszka@incobex-elplast.com.pl

Kierownik Magazynu

Dawid Banaszak

696 853 714

magazyn@incobex-elplast.com.pl

Księgowość

Monika Kowalczyk

512 530 470

kowalczyk@incobex-elplast.com.pl

Zaopatrzenie

Leokadia Gicala - Specjalista ds. zaopatrzenia

+48 733 482 040

zaopatrzenie@incobex-elplast.com.pl

BIURO HANDLOWE – Gliwice

Dyrektor Handlowy

Mariusz Siwiec

608 050 600

siwiec@incobex-elplast.com.pl

BIURO HANDLOWE – Łódź

Kierownik Regionu

Arkadiusz Adamski

572 351 985

adamski@incobex-elplast.com.pl

Wsparcie techniczne – Oferty

Jakub Darul

512 091 709

darul@incobex-elplast.com.pl

INŻYNIEROWIE Sprzedaży

Lubuskie, Wielkopolskie, Zachodniopomorskie

Aleksander Robaszek

533 508 087

robaszek@incobex-elplast.com.pl

Lubelskie, Świętokrzyskie, Podkarpackie

Artur Sokołowski

512 292 467

sokolowski@incobex-elplast.com.pl

Pomorskie, Kujawsko-Pomorskie, Warmińsko-Mazurskie

Łukasz Bonca

519 372 022

bonca@incobex-elplast.com.pl

DZIAŁ EKSPORTU

Menadżer ds. Eksportu

Swietłana Pawłowicz-Duch

504 913 314

swietlana@incobex-elplast.com.pl