O firmie

   
O NAS – Portfolio 
 
 
 
Przedsiębiorstwo INCOBEX ELPLAST jest w pełni polską spółką kapitałową z siedzibą w Bielsku–Białej.
Od roku 2003 działamy na rynku w branży elektrotechnicznej oraz energetycznej, dynamicznie się rozwijając. W pierwszych latach swojej działalności firma zajmowała się głównie handlem.  W roku 2008 bazując na zdobytym doświadczeniu, został utworzony pierwszy dział produkcyjny “PLASTIC“, który zajmuje się produkcją elementów z tworzyw sztucznych do wyposażania rozdzielnic elektrycznych.
Rok 2010 zaowocował stworzeniem następnego działu “TOOLS“, który był kolejnym etapem rozwoju. W dziale tym powstawały dokumentacje techniczne wyrobów nowo wprowadzanych na rynek, których skutkiem jest uruchomienie pełnej i niezależnej produkcji form : wtryskowych, tłocznych i wykrojników.

W związku z nieustającym rozwojem działalności oraz odpowiadając na rosnące zapotrzebowanie naszych klientów, rozpoczęliśmy produkcję obudów i szaf metalowych dla energetyki . Owocem tego jest stworzenie kolejnego działu o nazwie “METAL BOX“.
   
   Aktualnie spółka koncertuje się na produkcji rozdzielnic nN w oparciu o własne obudowy metalowe oraz prefabrykację rozdzielnic światowych marek takich jak Siemens, ABB, Legrand czy ETI.

 

 

 
   Nadrzędnym celem naszego działania jest zapewnienie najwyższej jakości produktów, oraz w pełni usatysfakcjonowanie oczekiwań każdego klienta. Osiągamy to, poprzez niezwykłą dbałość o jakość wykonywanych przez nas usług, konkurencyjną cenę oraz ciągłe wzbogacanie i wprowadzanie nowoczesnego wzornictwa naszych produktów.
Z naszymi klientami pragniemy budować relacje oparte na zaufaniu i partnerstwie. Rzetelność i wiarygodność to wartości, którymi kierujemy się w codziennej pracy.