Kontakt


INCOBEX-ELPLAST Sp. z o.o.
ul. Grażyńskiego 71, 43-300 Bielsko-Biała
office@incobex-elplast.com.pl
tel: 33 811 97 95      
REGON: 072853666
NIP: 5471972544
KRS: 0000155929
 
BIURO HANDLOWE – GLIWICE
ul. Nasyp 6 – I Piętro 
44-100 Gliwice
 
BIURO HANDLOWE – ŁÓDŹ
Biurowiec “Urbanica”
ul. Wróblewskiego 18 – Lokal 504
93-578 Łódź

 

CENTRALA – Bielsko-Biała

Dyrektor Generalny
Krzysztof Langer
tel: 884 791 394
langer@incobex-elplast.com.pl
Kierownik działu produkcji rozdzielnic nN
Andrzej Bednarz 
tel. 602 134 571
bednarz@incobex-elplast.com.pl
Kierownik działu produkcji obudów metalowych
Bogusław Tokarczyk
tel. 696 853 985
tokarczyk@incobex-elplast.com.pl

 

BIURO HANDLOWE – Gliwice
Dyrektor Handlowy
Grzegorz Kalinowski
tel: 606 933 228
kalinowski@incobex-elplast.com.pl
Kierownik Działu Ofert
Adam Henn
tel: 664 487 110
henn@incobex-elplast.com.pl
Wsparcie techniczne – Oferty
Dominika Janczewska
tel. 572 351 982
janczewska@incobex-elplast.com.pl
Wsparcie techniczne – Oferty
Radosław Kolek
tel. 511 105 971
kolek@incobex-elplast.com.pl
Wsparcie techniczne – Oferty
Kamil Grochowina
tel. 698 725 709
grochowina@incobex-elplast.com.pl
 
BIURO HANDLOWE – Łódź
Łódzkie, Centralna Polska
Dawid Chudy
tel. 512 091 709
chudy@incobex-elplast.com.pl
Wsparcie techniczne – Oferty
Arkadiusz Adamski
tel. 572 351 985
adamski@incobex-elplast.com.pl
 
INŻYNIEROWIE Sprzedaży
Łódzkie, Centralna Polska
Dawid Chudy
tel. 512 091 709
chudy@incobex-elplast.com.pl
Lubuskie, Wielkopolskie, zachodniopomorskie
Aleksander Robaszek
tel. 533 508 087
robaszek@incobex-elplast.com.pl
Lubelskie, Świętokrzyskie, Podkarpackie
Artur Sokołowski
tel. 512 292 467
sokolowski@incobex-elplast.com.pl